Náhrdelníky z červeného, růžového a oranžového korálu a perleti.
Korál je broušený do tvarů disku, kuličky, srdíček nebo kostky a povrchově upravovaný. Korál bambus nabízíme také v přírodních tvarech.
Perleťové náhrdelníky jsou vyrobeny z hladkých kuliček. Náhrdelníky jsou 45 - 47 cm dlouhé, zakončené stříbrným zapínáním.
Náhrdelník z kuliček matovaného dumortieritu o ∅ 8mm, navlečených na ocelovém lanku. Náhrdelník je 45 - 47... čtěte více
Broušený přívěsek ve tvaru andílka. Přibližná délka přívěsku: 25mm. Ouško je vyrobeno z kovu stříbrné barvy, který... čtěte více
Exkluzivní náhrdelník, vyrobený z disků slunečního kamene. Disky jsou skládané podle velikosti a jsou vybroušeny... čtěte více
Unikátní spojení kovu a drahého kamene vytváří z přírodních ukázek designový objekt - originální dílo člověka a přírody.
Vážení zákazníci,chtěli bychom Vás upozornit, že poslední expedice zásilek s garancí dodávky do Vánoc bude probíhat ve středu 16. 12. 2020.